Fișă de firmă
VATRA COM SRL
înmatriculată acum 31 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 10 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. B-dul N BALCESCU nr. 1, Bl. 3, Et. P, Municipiul Buzău
- Județ
- Buzău
- Cod poștal
- 0
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
985 mii lei−17.2%
Profit net · 2024
-10 mii lei−149.5%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 985 mii lei | -10 mii lei | 3 |
| 2023 | 1,2 mil. lei | 21 mii lei | 3 |
| 2022 | 1,2 mil. lei | 5.299 lei | 3 |
| 2021 | 1,1 mil. lei | 15 mii lei | 3 |
| 2020 | 1,2 mil. lei | 19 mii lei | 3 |
| 2019 | 1,8 mil. lei | 61 mii lei | 4 |
| 2018 | 1,6 mil. lei | 114 mii lei | 4 |
| 2017 | 1,5 mil. lei | 40 mii lei | 4 |
| 2016 | 1,3 mil. lei | 26 mii lei | 4 |
| 2015 | 1,3 mil. lei | -4 lei | — |
| 2014 | 1,1 mil. lei | 2.172 lei | 4 |
| 2013 | 856 mii lei | 1.380 lei | 4 |
| 2012 | 960 mii lei | 15 mii lei | 4 |
| 2011 | 1 mil. lei | 1.800 lei | 5 |
| 2010 | 995 mii lei | 14 mii lei | 1 |
| 2009 | 1 mil. lei | 3.068 lei | 8 |
CAEN
Activități autorizate
- 4711
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Activitate principală
- 1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
- 1812
Alte activități de tipărire n.c.a.
- 4712
Cod CAEN 4712
- 5611
Cod CAEN 5611
- 5621
Cod CAEN 5621
- 5622
Cod CAEN 5622
- 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 8210
Cod CAEN 8210
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Buzău
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4711
Toate firmele care au autorizat „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.