Fișă de firmă
VAL COM SRL
înmatriculată acum 33 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 13 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Sectorului 3 nr. 12, Sat Măneuţi, Comuna Frătăuţii Vechi
- Județ
- Suceava
- Cod poștal
- —
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
2,01 mil. lei+285.8%
Profit net · 2024
321 mii lei+430.8%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2 mil. lei | 321 mii lei | 3 |
| 2023 | 520 mii lei | 61 mii lei | 3 |
| 2022 | 246 mii lei | 83 mii lei | 1 |
| 2021 | 25 mii lei | 18 mii lei | 0 |
| 2020 | 28 mii lei | 4.126 lei | 0 |
| 2019 | 41 mii lei | 7.336 lei | — |
| 2018 | 51 mii lei | 9.130 lei | 0 |
| 2017 | 124 mii lei | 21 mii lei | 0 |
| 2016 | 179 mii lei | 28 mii lei | — |
| 2015 | 29 mii lei | 0 lei | — |
| 2014 | 22 mii lei | 6.323 lei | — |
| 2013 | 19 mii lei | 2.400 lei | 0 |
| 2012 | 7.773 lei | 1.439 lei | 0 |
| 2011 | 8.055 lei | 1.603 lei | 0 |
| 2010 | 8.055 lei | -5 lei | — |
| 2009 | 13 mii lei | -805 lei | — |
CAEN
Activități autorizate
- 4711
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Activitate principală
- 4100
Cod CAEN 4100
- 4222
Cod CAEN 4222
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4324
Cod CAEN 4324
- 4331
Lucrări de ipsoserie
- 4683
Cod CAEN 4683
- 4690
Comerț cu ridicata nespecializat
- 4752
Cod CAEN 4752
- 4755
Cod CAEN 4755
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Suceava
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4711
Toate firmele care au autorizat „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.