Fișă de firmă
STYRON CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 18 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 16 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Marosfalva nr. 58, Sat Suseni, Comuna Suseni
- Județ
- Harghita
- Cod poștal
- 537305
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
582 mii lei+300.3%
Profit net · 2024
129 mii lei+163.3%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 582 mii lei | 129 mii lei | 2 |
| 2023 | 145 mii lei | -204 mii lei | 4 |
| 2022 | 609 mii lei | 207 mii lei | 5 |
| 2021 | 486 mii lei | 16 mii lei | 5 |
| 2020 | 572 mii lei | 44 mii lei | 5 |
| 2019 | 513 mii lei | 3.612 lei | 7 |
| 2018 | 510 mii lei | 64 mii lei | 6 |
| 2017 | 311 mii lei | 52 mii lei | 4 |
| 2016 | 186 mii lei | 19 mii lei | 4 |
| 2015 | 149 mii lei | 20 mii lei | — |
| 2014 | 219 mii lei | 3.506 lei | 5 |
| 2013 | 88 mii lei | 39 mii lei | 1 |
| 2012 | 138 mii lei | -20 mii lei | 4 |
| 2011 | 67 mii lei | -22 mii lei | 4 |
| 2010 | 26 mii lei | -34 mii lei | 1 |
| 2009 | 82 mii lei | -25 mii lei | 2 |
CAEN
Activități autorizate
- 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Activitate principală
- 4222
Cod CAEN 4222
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329
Cod CAEN 4329
- 4331
Lucrări de ipsoserie
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333
Cod CAEN 4333
- 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339
Cod CAEN 4339
- 4391
Cod CAEN 4391
- 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613
Cod CAEN 4613
- 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Harghita
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4120
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.