Fișă de firmă
STYLE CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 16 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 114 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Avicola nr. 2, Sat Bâcu, Comuna Joiţa
- Județ
- Giurgiu
- Cod poștal
- —
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
27,63 mil. lei−20.3%
Profit net · 2024
4,85 mil. lei+13.8%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 27,6 mil. lei | 4,9 mil. lei | 57 |
| 2023 | 34,7 mil. lei | 4,3 mil. lei | 69 |
| 2022 | 36,2 mil. lei | 9,5 mil. lei | 72 |
| 2021 | 37,9 mil. lei | 7,1 mil. lei | 70 |
| 2020 | 34 mil. lei | 4,8 mil. lei | 82 |
| 2019 | 33,3 mil. lei | 2,6 mil. lei | 82 |
| 2018 | 24,4 mil. lei | 505 mii lei | 86 |
| 2017 | 14 mil. lei | 2,7 mil. lei | 74 |
| 2016 | 16,3 mil. lei | 640 mii lei | 85 |
| 2015 | 19,6 mil. lei | 1,5 mil. lei | 79 |
| 2014 | 12,8 mil. lei | 898 mii lei | 68 |
| 2013 | 12,3 mil. lei | 426 mii lei | 77 |
| 2012 | 19,2 mil. lei | 3,3 mil. lei | 83 |
| 2011 | 11,7 mil. lei | 1,1 mil. lei | 96 |
| 2010 | 15,1 mil. lei | 3,6 mil. lei | 82 |
| 2009 | 15,9 mil. lei | 2,7 mil. lei | 86 |
CAEN
Activități autorizate
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Activitate principală
- 0811
Cod CAEN 0811
- 0812
Cod CAEN 0812
- 0899
Cod CAEN 0899
- 0990
Cod CAEN 0990
- 2016
Cod CAEN 2016
- 2361
Cod CAEN 2361
- 2363
Cod CAEN 2363
- 2364
Cod CAEN 2364
- 2366
Cod CAEN 2366
- 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- 2512
Cod CAEN 2512
- 2522
Cod CAEN 2522
- 2553
Cod CAEN 2553
- 2599
Cod CAEN 2599
- 2630
Cod CAEN 2630
- 3299
Cod CAEN 3299
- 3311
Cod CAEN 3311
- 3312
Cod CAEN 3312
- 3319
Cod CAEN 3319
- 3320
Cod CAEN 3320
- 3600
Cod CAEN 3600
- 3700
Cod CAEN 3700
- 3811
Cod CAEN 3811
- 3821
Cod CAEN 3821
89 activități suplimentare sunt omise
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Giurgiu
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4211
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.