Fișă de firmă
SFDRUM CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 14 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 15 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Str. ROVINE nr. 33, Sc. 1, Et. 1, Ap. 4, Municipiul Cluj-Napoca
- Județ
- Cluj
- Cod poștal
- 0
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
3,15 mil. lei+37.6%
Profit net · 2024
159 mii lei+114.1%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3,2 mil. lei | 159 mii lei | 22 |
| 2023 | 2,3 mil. lei | -1,1 mil. lei | 23 |
| 2022 | 7,4 mil. lei | 2,1 mil. lei | 21 |
| 2021 | 7,3 mil. lei | 3,4 mil. lei | 17 |
| 2020 | 5,9 mil. lei | 1,9 mil. lei | 16 |
| 2019 | 4,2 mil. lei | 1,1 mil. lei | 18 |
| 2018 | 2,5 mil. lei | 404 mii lei | 19 |
| 2017 | 3,3 mil. lei | 384 mii lei | 14 |
| 2016 | 2,9 mil. lei | 886 mii lei | 18 |
| 2015 | 1,7 mil. lei | -7 lei | — |
| 2014 | 410 mii lei | -168 mii lei | 8 |
| 2013 | 957 mii lei | 269 mii lei | 6 |
| 2012 | 397 mii lei | -327 mii lei | 16 |
| 2011 | 105 mii lei | 79 mii lei | 8 |
CAEN
Activități autorizate
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Activitate principală
- 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4299
Cod CAEN 4299
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333
Cod CAEN 4333
- 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339
Cod CAEN 4339
- 4391
Cod CAEN 4391
- 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613
Cod CAEN 4613
- 4614
Cod CAEN 4614
- 7732
Cod CAEN 7732
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Cluj
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4211
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.