Fișă de firmă
SER-CON CONSTRUCTII SRL
înmatriculată acum 34 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 81 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. BISERICA PANTELIMON nr. 1A, Sector 2, CAMERA 3, Bucureşti Sectorul 2
- Județ
- București
- Cod poștal
- 21358
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
26,61 mil. lei−8.1%
Profit net · 2024
1,74 mil. lei−16.9%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 26,6 mil. lei | 1,7 mil. lei | 35 |
| 2023 | 29 mil. lei | 2,1 mil. lei | 36 |
| 2022 | 43,5 mil. lei | 3 mil. lei | 46 |
| 2021 | 30,2 mil. lei | 345 mii lei | 64 |
| 2020 | 35,3 mil. lei | 2,4 mil. lei | 79 |
| 2019 | 27,4 mil. lei | 2 mil. lei | 70 |
| 2018 | 12 mil. lei | 995 mii lei | 46 |
| 2017 | 4,8 mil. lei | 945 mii lei | 37 |
| 2016 | 794 mii lei | -3 mil. lei | 11 |
| 2015 | 70 mii lei | 0 lei | — |
| 2014 | 137 mii lei | 46 lei | — |
| 2013 | 1,1 mil. lei | 4.770 lei | — |
| 2012 | 0 lei | 459 lei | — |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — |
| 2010 | — | 30 mii lei | — |
| 2009 | 1.427 lei | 40 mii lei | 6 |
CAEN
Activități autorizate
- 4299
Cod CAEN 4299
Activitate principală
- 0240
Cod CAEN 0240
- 1089
Cod CAEN 1089
- 2332
Cod CAEN 2332
- 2361
Cod CAEN 2361
- 3319
Cod CAEN 3319
- 3320
Cod CAEN 3320
- 4100
Cod CAEN 4100
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4212
Cod CAEN 4212
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222
Cod CAEN 4222
- 4291
Cod CAEN 4291
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4313
Cod CAEN 4313
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323
Cod CAEN 4323
- 4324
Cod CAEN 4324
- 4331
Lucrări de ipsoserie
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333
Cod CAEN 4333
- 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
56 activități suplimentare sunt omise
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din București
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4299
Toate firmele care au autorizat „Cod CAEN 4299".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.