Fișă de firmă
SAVCOM SRL
înmatriculată acum 30 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 58 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Humorului nr. 67, Sat Şcheia, Comuna Şcheia
- Județ
- Suceava
- Cod poștal
- 727525
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
213,89 mil. lei−1.8%
Profit net · 2024
11,13 mil. lei−21.2%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 213,9 mil. lei | 11,1 mil. lei | 90 |
| 2023 | 217,9 mil. lei | 14,1 mil. lei | 96 |
| 2022 | 222 mil. lei | 17,4 mil. lei | 112 |
| 2021 | 199,1 mil. lei | 14 mil. lei | 129 |
| 2020 | 201,3 mil. lei | 12,9 mil. lei | 130 |
| 2019 | 217,3 mil. lei | 13,1 mil. lei | 136 |
| 2018 | 218,6 mil. lei | 12 mil. lei | 146 |
| 2017 | 223,8 mil. lei | 13,6 mil. lei | 181 |
| 2016 | 218,4 mil. lei | 14,6 mil. lei | 168 |
| 2015 | 196,7 mil. lei | 4,1 mil. lei | 188 |
| 2014 | 136,1 mil. lei | 567 mii lei | 182 |
| 2013 | 120,8 mil. lei | 283 mii lei | 173 |
| 2012 | 94,4 mil. lei | 132 mii lei | 155 |
| 2011 | 84,4 mil. lei | 99 mii lei | 126 |
| 2010 | 79,7 mil. lei | 3.915 lei | 108 |
| 2009 | 74,1 mil. lei | 104 mii lei | 100 |
CAEN
Activități autorizate
- 4639
Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Activitate principală
- 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4621
Cod CAEN 4621
- 4622
Cod CAEN 4622
- 4631
Cod CAEN 4631
- 4632
Cod CAEN 4632
- 4633
Cod CAEN 4633
- 4634
Cod CAEN 4634
- 4635
Cod CAEN 4635
- 4636
Cod CAEN 4636
- 4637
Cod CAEN 4637
- 4638
Cod CAEN 4638
- 4641
Cod CAEN 4641
- 4642
Cod CAEN 4642
- 4643
Cod CAEN 4643
- 4644
Cod CAEN 4644
- 4645
Cod CAEN 4645
- 4646
Cod CAEN 4646
- 4647
Cod CAEN 4647
- 4648
Cod CAEN 4648
- 4649
Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4685
Cod CAEN 4685
- 4686
Cod CAEN 4686
- 4690
Comerț cu ridicata nespecializat
- 4711
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
33 activități suplimentare sunt omise
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Suceava
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4639
Toate firmele care au autorizat „Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.