Fișă de firmă
ROUTE CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 20 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 12 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. FAGULUI nr. 19, Comuna 1 Decembrie
- Județ
- Ilfov
- Cod poștal
- 77005
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
326 mii lei−6.5%
Profit net · 2024
339 mii lei+293.1%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 326 mii lei | 339 mii lei | 2 |
| 2023 | 348 mii lei | -176 mii lei | 3 |
| 2022 | 330 mii lei | -196 mii lei | 3 |
| 2021 | 309 mii lei | -511 mii lei | 3 |
| 2020 | 1,2 mil. lei | -188 mii lei | 28 |
| 2019 | 2,7 mil. lei | -919 mii lei | 61 |
| 2018 | 451 mii lei | -164 mii lei | 6 |
| 2017 | 591 mii lei | 1 mil. lei | 9 |
| 2016 | 1,3 mil. lei | -2,1 mil. lei | 22 |
| 2015 | 2,9 mil. lei | -1,5 mil. lei | 56 |
| 2014 | 39,2 mil. lei | 7,6 mil. lei | 140 |
| 2013 | 100,7 mil. lei | 22,5 mil. lei | 152 |
| 2012 | 56,8 mil. lei | 7,2 mil. lei | 179 |
| 2011 | 8,6 mil. lei | -1,4 mil. lei | 116 |
| 2010 | 2,7 mil. lei | 243 mii lei | 89 |
| 2009 | 7 mil. lei | 800 mii lei | 176 |
CAEN
Activități autorizate
- 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Activitate principală
- 4520
Întreținerea și repararea autovehiculelor
- 4622
Cod CAEN 4622
- 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
- 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7312
Cod CAEN 7312
- 7820
Cod CAEN 7820
- 7830
Cod CAEN 7830
- 8110
Activități de servicii suport combinate
- 8121
Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122
Cod CAEN 8122
- 8129
Cod CAEN 8129
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Ilfov
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 6832
Toate firmele care au autorizat „Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.