Fișă de firmă
RAVEDIA CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 16 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 17 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Str. ARMONIEI nr. 72C, ***localitatea negasita***
- Județ
- Prahova
- Cod poștal
- 105400
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
950 mii lei−55.1%
Profit net · 2024
-266 mii lei−2069.2%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 950 mii lei | -266 mii lei | 17 |
| 2023 | 2,1 mil. lei | 14 mii lei | 25 |
| 2022 | 1,3 mil. lei | 8.558 lei | 23 |
| 2021 | 1,2 mil. lei | -384 mii lei | 29 |
| 2020 | 503 mii lei | -768 mii lei | 27 |
| 2019 | 525 mii lei | -794 mii lei | 27 |
| 2018 | 261 mii lei | -496 mii lei | 19 |
| 2017 | 417 mii lei | -369 mii lei | 20 |
| 2016 | 708 mii lei | -71 mii lei | 17 |
| 2015 | 628 mii lei | -13 lei | — |
| 2014 | 151 mii lei | -130 mii lei | 3 |
| 2013 | 1,2 mil. lei | 218 mii lei | 8 |
| 2012 | 824 mii lei | 150 mii lei | 15 |
| 2011 | 474 mii lei | 1.316 lei | 17 |
| 2010 | 135 mii lei | -22 mii lei | 4 |
CAEN
Activități autorizate
- 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Activitate principală
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4212
Cod CAEN 4212
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4291
Cod CAEN 4291
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4313
Cod CAEN 4313
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329
Cod CAEN 4329
- 4331
Lucrări de ipsoserie
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333
Cod CAEN 4333
- 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339
Cod CAEN 4339
- 4391
Cod CAEN 4391
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Prahova
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4120
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.