Fișă de firmă
PALTEX CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 19 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 36 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. István pap nr. 7, Sat Joseni, Comuna Joseni
- Județ
- Harghita
- Cod poștal
- 537130
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
1,52 mil. lei+124.4%
Profit net · 2024
497 mii lei+859.4%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1,5 mil. lei | 497 mii lei | 5 |
| 2023 | 679 mii lei | -65 mii lei | 4 |
| 2022 | 929 mii lei | 40 mii lei | 6 |
| 2021 | 1,3 mil. lei | 523 mii lei | 6 |
| 2020 | 1,1 mil. lei | 309 mii lei | 5 |
| 2019 | 1 mil. lei | 265 mii lei | 5 |
| 2018 | 805 mii lei | 280 mii lei | 6 |
| 2017 | 660 mii lei | 176 mii lei | 3 |
| 2016 | 394 mii lei | 57 mii lei | 3 |
| 2015 | 180 mii lei | 6.492 lei | — |
| 2014 | 222 mii lei | 4.489 lei | 2 |
| 2013 | 180 mii lei | 1.281 lei | 2 |
| 2012 | 365 mii lei | 1.887 lei | 1 |
| 2011 | 303 mii lei | 24 mii lei | 1 |
| 2010 | 451 mii lei | 33 mii lei | 3 |
CAEN
Activități autorizate
- 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
- 0220
Cod CAEN 0220
- 4100
Cod CAEN 4100
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222
Cod CAEN 4222
- 4291
Cod CAEN 4291
- 4299
Cod CAEN 4299
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323
Cod CAEN 4323
- 4324
Cod CAEN 4324
- 4331
Lucrări de ipsoserie
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333
Cod CAEN 4333
- 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335
Cod CAEN 4335
- 4341
Cod CAEN 4341
- 4342
Cod CAEN 4342
- 4350
Cod CAEN 4350
- 4391
Cod CAEN 4391
- 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
11 activități suplimentare sunt omise
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Harghita
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 0210
Toate firmele care au autorizat „Silvicultură și alte activități forestiere".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.