Fișă de firmă
MECANO CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 20 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 18 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. PATRICIU BARBU nr. 34, Municipiul Cluj-Napoca
- Județ
- Cluj
- Cod poștal
- 400057
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
1,63 mil. lei−35.3%
Profit net · 2024
481 mii lei−11.9%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1,6 mil. lei | 481 mii lei | 3 |
| 2023 | 2,5 mil. lei | 546 mii lei | 3 |
| 2022 | 1,5 mil. lei | 145 mii lei | 3 |
| 2021 | 1,9 mil. lei | 191 mii lei | 3 |
| 2020 | 1,7 mil. lei | 277 mii lei | 4 |
| 2019 | 2,7 mil. lei | 551 mii lei | 4 |
| 2018 | 2 mil. lei | 633 mii lei | 6 |
| 2017 | 1,1 mil. lei | 18 mii lei | 7 |
| 2016 | 1,1 mil. lei | 8.557 lei | 7 |
| 2015 | 1,1 mil. lei | -4 lei | — |
| 2014 | 634 mii lei | 6.392 lei | 4 |
| 2013 | 770 mii lei | 7.570 lei | 4 |
| 2012 | 555 mii lei | 20 mii lei | 3 |
| 2011 | 486 mii lei | 28 mii lei | 3 |
| 2010 | 294 mii lei | -105 mii lei | 3 |
| 2009 | 339 mii lei | -105 mii lei | 3 |
CAEN
Activități autorizate
- 4520
Întreținerea și repararea autovehiculelor
Activitate principală
- 3312
Cod CAEN 3312
- 3319
Cod CAEN 3319
- 3320
Cod CAEN 3320
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4313
Cod CAEN 4313
- 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4669
Cod CAEN 4669
- 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942
Cod CAEN 4942
- 5210
Depozitări
- 5221
Cod CAEN 5221
- 5224
Cod CAEN 5224
- 5229
Cod CAEN 5229
- 7731
Cod CAEN 7731
- 7732
Cod CAEN 7732
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Cluj
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4520
Toate firmele care au autorizat „Întreținerea și repararea autovehiculelor".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.