Fișă de firmă
MARSTEL CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 32 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 13 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. FOIŞORULUI nr. 7, Bl. F5C, Sc. 2, Ap. 30, Sector 3, PARTER, Bucureşti Sectorul 3
- Județ
- București
- Cod poștal
- 31172
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
1,94 mil. lei+22.9%
Profit net · 2024
108 mii lei−93.4%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1,9 mil. lei | 108 mii lei | 6 |
| 2023 | 1,6 mil. lei | 1,6 mil. lei | 6 |
| 2022 | 3 mil. lei | 1,6 mil. lei | 2 |
| 2021 | 784 mii lei | 255 mii lei | 2 |
| 2020 | 425 mii lei | -421 mii lei | 2 |
| 2019 | 2,1 mil. lei | 581 mii lei | 2 |
| 2018 | 1,8 mil. lei | 624 mii lei | 4 |
| 2017 | 1,4 mil. lei | 213 mii lei | 1 |
| 2016 | 1,2 mil. lei | 71 mii lei | 1 |
| 2015 | 998 mii lei | -1 lei | — |
| 2014 | 646 mii lei | 116 mii lei | 9 |
| 2013 | 88 mii lei | -97 mii lei | 3 |
| 2012 | 322 mii lei | -152 mii lei | — |
| 2011 | 57 mii lei | -57 mii lei | — |
| 2009 | 746 mii lei | -251 mii lei | 14 |
CAEN
Activități autorizate
- 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Activitate principală
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4212
Cod CAEN 4212
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222
Cod CAEN 4222
- 4291
Cod CAEN 4291
- 4299
Cod CAEN 4299
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4313
Cod CAEN 4313
- 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 7111
Activități de arhitectură
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din București
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4120
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.