Fișă de firmă
MACREA CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 20 ani · declarată inactivă fiscal de ANAF · 33 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Sat Malu Vânăt, Comuna Izvoarele
- Județ
- Prahova
- Cod poștal
- 107324
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2018
0 lei−100.0%
Profit net · 2018
-35 mii lei+99.1%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2018 | 0 lei | -35 mii lei | — |
| 2017 | 1,4 mil. lei | -3,8 mil. lei | 1 |
| 2016 | 3,4 mil. lei | 1,7 mil. lei | 17 |
| 2015 | 7,1 mil. lei | 1 mil. lei | 20 |
| 2014 | 6 mil. lei | 21 mii lei | 24 |
| 2013 | 4,8 mil. lei | 90 mii lei | 15 |
| 2012 | 499 mii lei | 94 mii lei | 13 |
| 2011 | 2 mil. lei | -376 mii lei | 21 |
| 2010 | 3,1 mil. lei | 525 mii lei | 18 |
| 2009 | 1,2 mil. lei | -273 mii lei | 26 |
CAEN
Activități autorizate
- 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Activitate principală
- 0164
Cod CAEN 0164
- 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
- 0240
Cod CAEN 0240
- 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222
Cod CAEN 4222
- 4299
Cod CAEN 4299
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4313
Cod CAEN 4313
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329
Cod CAEN 4329
- 4331
Lucrări de ipsoserie
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333
Cod CAEN 4333
- 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339
Cod CAEN 4339
- 4391
Cod CAEN 4391
- 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613
Cod CAEN 4613
- 4621
Cod CAEN 4621
8 activități suplimentare sunt omise
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Prahova
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 0111
Toate firmele care au autorizat „Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase".
Firme inactive fiscal
Firmele declarate inactive fiscal de ANAF — TVA-ul lor nu e deductibil.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.