Fișă de firmă
M.D.E. COVER CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 18 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 12 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Str. PLEŞULUI nr. 26, Ap. CAMERA NR1, Sector 6, Bucureşti Sectorul 6
- Județ
- București
- Cod poștal
- 0
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
1,08 mil. lei−1.1%
Profit net · 2024
239 mii lei−13.0%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1,1 mil. lei | 239 mii lei | 1 |
| 2023 | 1,1 mil. lei | 275 mii lei | 1 |
| 2022 | 1,4 mil. lei | 632 mii lei | 2 |
| 2021 | 757 mii lei | 194 mii lei | 1 |
| 2020 | 937 mii lei | 390 mii lei | 1 |
| 2019 | 659 mii lei | 303 mii lei | 1 |
| 2018 | 224 mii lei | 1.296 lei | 1 |
| 2017 | 99 mii lei | -124 mii lei | 1 |
| 2016 | 195 mii lei | -8.180 lei | 4 |
| 2015 | 508 mii lei | 125 mii lei | — |
| 2014 | 497 mii lei | 103 mii lei | 1 |
| 2013 | 300 mii lei | -181 mii lei | 3 |
| 2012 | 882 mii lei | 246 mii lei | 3 |
| 2011 | 587 mii lei | -71 mii lei | 2 |
| 2010 | 353 mii lei | -213 mii lei | 1 |
| 2009 | 409 mii lei | 18 mii lei | 1 |
CAEN
Activități autorizate
- 7732
Cod CAEN 7732
Activitate principală
- 4100
Cod CAEN 4100
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
- 7020
Cod CAEN 7020
- 7711
Cod CAEN 7711
- 7712
Cod CAEN 7712
- 7739
Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
- 9531
Cod CAEN 9531
- 9540
Cod CAEN 9540
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din București
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 7732
Toate firmele care au autorizat „Cod CAEN 7732".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.