Fișă de firmă
LARS SRL
înmatriculată acum 32 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 28 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. TULCEI nr. 82, Bl. 76, Sc. A, Et. 1, Ap. 5, Sat Mahmudia, Comuna Mahmudia
- Județ
- Tulcea
- Cod poștal
- —
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
3,16 mil. lei−29.1%
Profit net · 2024
321 mii lei+3.2%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3,2 mil. lei | 321 mii lei | 8 |
| 2023 | 4,5 mil. lei | 311 mii lei | 10 |
| 2022 | 4,6 mil. lei | 1,9 mil. lei | 10 |
| 2021 | 4,3 mil. lei | 1,9 mil. lei | 9 |
| 2020 | 2 mil. lei | 180 mii lei | 10 |
| 2019 | 2,8 mil. lei | 19 mii lei | 12 |
| 2018 | 4,9 mil. lei | 581 mii lei | 14 |
| 2017 | 4,2 mil. lei | 1,2 mil. lei | 14 |
| 2016 | 3,6 mil. lei | 879 mii lei | 10 |
| 2015 | 3,4 mil. lei | 951 mii lei | 9 |
| 2014 | 3,8 mil. lei | 1,2 mil. lei | 9 |
| 2013 | 2,9 mil. lei | 805 mii lei | 7 |
| 2012 | 2,9 mil. lei | 1,7 mil. lei | 7 |
| 2011 | 2 mil. lei | 1 mil. lei | 8 |
| 2010 | 1,7 mil. lei | 443 mii lei | 5 |
| 2009 | 963 mii lei | 185 mii lei | 4 |
CAEN
Activități autorizate
- 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Activitate principală
- 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
- 0116
Cod CAEN 0116
- 0119
Cod CAEN 0119
- 0125
Cod CAEN 0125
- 0126
Cod CAEN 0126
- 0128
Cod CAEN 0128
- 0129
Cod CAEN 0129
- 0130
Cod CAEN 0130
- 0161
Cod CAEN 0161
- 0163
Cod CAEN 0163
- 3511
Cod CAEN 3511
- 3512
Cod CAEN 3512
- 3513
Cod CAEN 3513
- 3514
Cod CAEN 3514
- 3515
Cod CAEN 3515
- 4611
Cod CAEN 4611
- 4621
Cod CAEN 4621
- 4671
Cod CAEN 4671
- 4672
Cod CAEN 4672
- 4683
Cod CAEN 4683
- 4781
Cod CAEN 4781
- 4782
Cod CAEN 4782
- 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
- 5030
Cod CAEN 5030
3 activități suplimentare sunt omise
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Tulcea
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 0111
Toate firmele care au autorizat „Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.