Fișă de firmă
INTERCOMERT SRL
înmatriculată acum 34 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 9 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Str. LONGINESCU nr. 44, Bl. 44, Et. P, Municipiul Focşani
- Județ
- Vrancea
- Cod poștal
- 620107
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
2,3 mil. lei+25.5%
Profit net · 2024
-668 mii lei−190.7%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2,3 mil. lei | -668 mii lei | 11 |
| 2023 | 1,8 mil. lei | 736 mii lei | 11 |
| 2022 | 3,8 mil. lei | 457 mii lei | 11 |
| 2021 | 2,2 mil. lei | 2,5 mil. lei | 6 |
| 2020 | 1,9 mil. lei | 678 mii lei | 9 |
| 2019 | 1,6 mil. lei | 960 mii lei | 8 |
| 2018 | 2,2 mil. lei | 591 mii lei | 12 |
| 2017 | 1,7 mil. lei | 380 mii lei | 13 |
| 2016 | 1,8 mil. lei | 226 mii lei | 12 |
| 2015 | 1,8 mil. lei | 95 mii lei | 13 |
| 2014 | 3,1 mil. lei | 832 mii lei | 10 |
| 2013 | 1,9 mil. lei | 523 mii lei | 7 |
| 2012 | 2 mil. lei | 507 mii lei | 7 |
| 2011 | 1,3 mil. lei | 624 mii lei | 7 |
| 2010 | 370 mii lei | 107 mii lei | 7 |
| 2009 | 352 mii lei | 118 mii lei | 7 |
CAEN
Activități autorizate
- 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Activitate principală
- 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
- 0119
Cod CAEN 0119
- 0161
Cod CAEN 0161
- 1031
Cod CAEN 1031
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4621
Cod CAEN 4621
- 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7731
Cod CAEN 7731
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Vrancea
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 0111
Toate firmele care au autorizat „Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.