Fișă de firmă
INTER FERM SRL
înmatriculată acum 22 ani · status fiscal: în actualizare · 17 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Comuna Fântânele
- Județ
- Teleorman
- Cod poștal
- —
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
1,02 mil. lei−40.3%
Profit net · 2024
-929 mii lei−70.6%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1 mil. lei | -929 mii lei | — |
| 2023 | 1,7 mil. lei | -544 mii lei | — |
| 2022 | 2,1 mil. lei | -1,2 mil. lei | 22 |
| 2021 | 1,7 mil. lei | -1,6 mil. lei | — |
| 2020 | 1,9 mil. lei | -907 mii lei | 26 |
| 2019 | 1,9 mil. lei | -1,2 mil. lei | 28 |
| 2018 | 2,1 mil. lei | -2,4 mil. lei | 32 |
| 2017 | 7,1 mil. lei | -4,2 mil. lei | 41 |
| 2016 | 6,3 mil. lei | -5,5 mil. lei | 65 |
| 2015 | 10,2 mil. lei | -7,6 mil. lei | 83 |
| 2014 | 7,7 mil. lei | -4,6 mil. lei | 91 |
| 2013 | 7,6 mil. lei | -1,7 mil. lei | 92 |
| 2012 | 8,1 mil. lei | -2,4 mil. lei | 88 |
| 2011 | 13,2 mil. lei | -909 mii lei | 80 |
| 2010 | 7,4 mil. lei | 20 mii lei | 80 |
| 2009 | 5,3 mil. lei | 216 mii lei | 68 |
CAEN
Activități autorizate
- 0141
Creșterea bovinelor de lapte
Activitate principală
- 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
- 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
- 0142
Cod CAEN 0142
- 0145
Cod CAEN 0145
- 0148
Cod CAEN 0148
- 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
- 0161
Cod CAEN 0161
- 0162
Cod CAEN 0162
- 0163
Cod CAEN 0163
- 1091
Cod CAEN 1091
- 1092
Cod CAEN 1092
- 4611
Cod CAEN 4611
- 4621
Cod CAEN 4621
- 4623
Cod CAEN 4623
- 5210
Depozitări
- 5224
Cod CAEN 5224
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Nesincronizat