Fișă de firmă
INSISTENT COM SRL
înmatriculată acum 31 ani · status fiscal activ, neînregistrată în scop de TVA · 11 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. BUHOCI nr. 132, Sat Buhoci, Comuna Buhoci
- Județ
- Bacău
- Cod poștal
- 607085
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
284 mii lei−0.6%
Profit net · 2024
-40 mii lei−11.4%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 284 mii lei | -40 mii lei | 2 |
| 2023 | 286 mii lei | -36 mii lei | 2 |
| 2022 | 281 mii lei | -14 mii lei | 2 |
| 2021 | 246 mii lei | -14 mii lei | 2 |
| 2020 | 270 mii lei | -11 mii lei | 2 |
| 2019 | 275 mii lei | -1.087 lei | 2 |
| 2018 | 248 mii lei | 28 lei | 2 |
| 2017 | 192 mii lei | -3.205 lei | 1 |
| 2016 | 167 mii lei | 2.581 lei | 1 |
| 2015 | 168 mii lei | -1 lei | — |
| 2014 | 84 mii lei | -6.519 lei | 1 |
| 2013 | 58 mii lei | -8.238 lei | 1 |
| 2012 | 72 mii lei | 4.146 lei | 1 |
| 2011 | 78 mii lei | -5.050 lei | 1 |
| 2010 | 51 mii lei | -9.416 lei | 1 |
| 2009 | 64 mii lei | -5.876 lei | 1 |
CAEN
Activități autorizate
- 4711
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Activitate principală
- 4719
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4721
Cod CAEN 4721
- 4722
Cod CAEN 4722
- 4723
Cod CAEN 4723
- 4724
Cod CAEN 4724
- 4725
Cod CAEN 4725
- 4726
Cod CAEN 4726
- 4729
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
- 4752
Cod CAEN 4752
- 4759
Cod CAEN 4759
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Bacău
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4711
Toate firmele care au autorizat „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun".
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.