Fișă de firmă
INFOCONSTRUCŢII SRL
înmatriculată acum 17 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 20 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Str. MUZEULUI nr. 80, Municipiul Sighetu Marmaţiei
- Județ
- Maramureș
- Cod poștal
- 435500
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
343 mii lei−4.8%
Profit net · 2024
163 mii lei+1692.4%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 343 mii lei | 163 mii lei | 2 |
| 2023 | 360 mii lei | 9.099 lei | 2 |
| 2022 | 191 mii lei | 15 mii lei | 3 |
| 2021 | 158 mii lei | 5.526 lei | 3 |
| 2020 | 165 mii lei | 12 mii lei | 6 |
| 2019 | 242 mii lei | 10 mii lei | 3 |
| 2018 | 89 mii lei | -35 mii lei | 4 |
| 2017 | 102 mii lei | 11 mii lei | 2 |
| 2016 | 256 mii lei | 8.290 lei | 3 |
| 2015 | 36 mii lei | 41 mii lei | — |
| 2014 | 118 mii lei | -34 mii lei | 3 |
| 2013 | 396 mii lei | -8.372 lei | 2 |
| 2012 | 0 lei | 0 lei | — |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — |
| 2010 | — | -1.334 lei | — |
| 2009 | 164 mii lei | 151 mii lei | 1 |
CAEN
Activități autorizate
- 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Activitate principală
- 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222
Cod CAEN 4222
- 4291
Cod CAEN 4291
- 4299
Cod CAEN 4299
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329
Cod CAEN 4329
- 4331
Lucrări de ipsoserie
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333
Cod CAEN 4333
- 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339
Cod CAEN 4339
- 4391
Cod CAEN 4391
- 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Maramureș
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 7112
Toate firmele care au autorizat „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.