Fișă de firmă
GLOVER CONSTRUCTS SRL
înmatriculată acum 18 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 16 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Aleea CIOCÂRLIEI nr. 2, Et. 2, Ap. 12, Municipiul Miercurea Ciuc
- Județ
- Harghita
- Cod poștal
- 530180
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2023
122 mii lei−90.6%
Profit net · 2023
-4,6 mil. lei−345.4%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2023 | 122 mii lei | -4,6 mil. lei | 10 |
| 2022 | 1,3 mil. lei | -1 mil. lei | 21 |
| 2021 | 2,2 mil. lei | 101 mii lei | 21 |
| 2020 | 7,8 mil. lei | 216 mii lei | 31 |
| 2019 | 5,5 mil. lei | 3,4 mil. lei | 41 |
| 2018 | 11,5 mil. lei | 30 mii lei | 3 |
| 2017 | 336 mii lei | -984 mii lei | 2 |
| 2016 | — | 361 mii lei | 2 |
| 2015 | 228 mii lei | -719 mii lei | 11 |
| 2014 | 1,5 mil. lei | -1,2 mil. lei | 18 |
| 2013 | 625 mii lei | 155 lei | 22 |
| 2012 | 20,5 mil. lei | 153 mii lei | 18 |
| 2011 | 6,2 mil. lei | 88 mii lei | 16 |
| 2010 | 6,3 mil. lei | 245 mii lei | 6 |
CAEN
Activități autorizate
- 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Activitate principală
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4212
Cod CAEN 4212
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222
Cod CAEN 4222
- 4291
Cod CAEN 4291
- 4299
Cod CAEN 4299
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4313
Cod CAEN 4313
- 4329
Cod CAEN 4329
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4391
Cod CAEN 4391
- 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Harghita
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4120
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.