Fișă de firmă
EDIFICE SRL
înmatriculată acum 22 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 36 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. STRUNGULUI nr. 47, Municipiul Sibiu
- Județ
- Sibiu
- Cod poștal
- 550234
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
5,32 mil. lei+115.6%
Profit net · 2024
459 mii lei−54.8%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5,3 mil. lei | 459 mii lei | 6 |
| 2023 | 2,5 mil. lei | 1 mil. lei | 9 |
| 2022 | 1,5 mil. lei | 253 mii lei | 10 |
| 2021 | 2,1 mil. lei | 110 mii lei | 20 |
| 2020 | 280 mii lei | -75 mii lei | 9 |
| 2019 | 1,5 mil. lei | 199 mii lei | 8 |
| 2018 | 1,3 mil. lei | 369 mii lei | 12 |
| 2017 | 661 mii lei | -565 mii lei | 8 |
| 2016 | 1,4 mil. lei | 61 mii lei | 11 |
| 2015 | 1,3 mil. lei | -10 lei | — |
| 2014 | 893 mii lei | 13 mii lei | 7 |
| 2013 | 795 mii lei | 52 mii lei | 9 |
| 2012 | 619 mii lei | 21 mii lei | 9 |
| 2011 | 476 mii lei | 1.056 lei | 5 |
| 2010 | 966 mii lei | 11 mii lei | 8 |
| 2009 | 524 mii lei | 8.311 lei | 4 |
CAEN
Activități autorizate
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Activitate principală
- 4100
Cod CAEN 4100
- 4212
Cod CAEN 4212
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222
Cod CAEN 4222
- 4291
Cod CAEN 4291
- 4299
Cod CAEN 4299
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4313
Cod CAEN 4313
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323
Cod CAEN 4323
- 4324
Cod CAEN 4324
- 4331
Lucrări de ipsoserie
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333
Cod CAEN 4333
- 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335
Cod CAEN 4335
- 4341
Cod CAEN 4341
- 4342
Cod CAEN 4342
- 4350
Cod CAEN 4350
- 4360
Cod CAEN 4360
- 4391
Cod CAEN 4391
11 activități suplimentare sunt omise
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Sibiu
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4211
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.