Fișă de firmă
DRUMSERV SA
înmatriculată acum 24 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 22 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate pe acțiuni
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Str. 8 MARTIE nr. 66, Municipiul Târgu Mureş
- Județ
- Mureș
- Cod poștal
- 4300
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
45,37 mil. lei−44.0%
Profit net · 2024
236 mii lei−68.4%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 45,4 mil. lei | 236 mii lei | 85 |
| 2023 | 81 mil. lei | 748 mii lei | — |
| 2022 | 49,8 mil. lei | 1,6 mil. lei | 82 |
| 2021 | 22,4 mil. lei | -55 mii lei | 79 |
| 2020 | 37,6 mil. lei | -705 mii lei | 79 |
| 2019 | 33 mil. lei | 1,2 mil. lei | 79 |
| 2018 | 23,2 mil. lei | -2,4 mil. lei | 74 |
| 2017 | 16,4 mil. lei | 120 mii lei | — |
| 2016 | 15,4 mil. lei | 607 mii lei | 69 |
| 2015 | 28,9 mil. lei | 991 mii lei | 68 |
| 2014 | 24 mil. lei | 762 mii lei | 56 |
| 2013 | 19,6 mil. lei | 184 mii lei | 55 |
| 2012 | 27 mil. lei | 1,7 mil. lei | 55 |
| 2011 | 26,9 mil. lei | 16 mii lei | 55 |
| 2010 | 14,1 mil. lei | 146 mii lei | 73 |
| 2009 | 15,3 mil. lei | 13 mii lei | 109 |
CAEN
Activități autorizate
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Activitate principală
- 2399
Cod CAEN 2399
- 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- 2562
Operațiuni de mecanică generală
- 3312
Cod CAEN 3312
- 3317
Cod CAEN 3317
- 3319
Cod CAEN 3319
- 3511
Cod CAEN 3511
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4391
Cod CAEN 4391
- 4520
Întreținerea și repararea autovehiculelor
- 4673
Cod CAEN 4673
- 4676
Cod CAEN 4676
- 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
- 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7120
Cod CAEN 7120
- 7320
Cod CAEN 7320
- 7711
Cod CAEN 7711
- 7712
Cod CAEN 7712
- 7732
Cod CAEN 7732
- 7739
Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Mureș
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4211
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.