Fișă de firmă
DRUM CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 31 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 43 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Comuna Pericei
- Județ
- Sălaj
- Cod poștal
- 4785
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
125,27 mil. lei+44.4%
Profit net · 2024
1,58 mil. lei+17.5%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 125,3 mil. lei | 1,6 mil. lei | 185 |
| 2023 | 86,7 mil. lei | 1,3 mil. lei | 167 |
| 2022 | 104 mil. lei | 2 mil. lei | 161 |
| 2021 | 83,3 mil. lei | 830 mii lei | 166 |
| 2020 | 84,1 mil. lei | 1,5 mil. lei | 157 |
| 2019 | 70,9 mil. lei | 405 mii lei | 174 |
| 2018 | 47,8 mil. lei | -9,5 mil. lei | 183 |
| 2017 | 60,6 mil. lei | 672 mii lei | 189 |
| 2016 | 55 mil. lei | 875 mii lei | 185 |
| 2015 | 70,6 mil. lei | 980 mii lei | 188 |
| 2014 | 68 mil. lei | 641 mii lei | 204 |
| 2013 | 77,8 mil. lei | 716 mii lei | 186 |
| 2012 | 79,9 mil. lei | 709 mii lei | 190 |
| 2011 | 70,1 mil. lei | 788 mii lei | 181 |
| 2010 | 56,5 mil. lei | 499 mii lei | 183 |
| 2009 | 44,1 mil. lei | 967 mii lei | 158 |
CAEN
Activități autorizate
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Activitate principală
- 0812
Cod CAEN 0812
- 2363
Cod CAEN 2363
- 2364
Cod CAEN 2364
- 2399
Cod CAEN 2399
- 3512
Cod CAEN 3512
- 3516
Cod CAEN 3516
- 3811
Cod CAEN 3811
- 4100
Cod CAEN 4100
- 4212
Cod CAEN 4212
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222
Cod CAEN 4222
- 4291
Cod CAEN 4291
- 4299
Cod CAEN 4299
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4313
Cod CAEN 4313
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4324
Cod CAEN 4324
- 4331
Lucrări de ipsoserie
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333
Cod CAEN 4333
- 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335
Cod CAEN 4335
18 activități suplimentare sunt omise
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Sălaj
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4211
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.