Fișă de firmă
CONSTMAT SRL
înmatriculată acum 34 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 43 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. TĂTĂRANI nr. 824, Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti
- Județ
- Prahova
- Cod poștal
- 107059
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
965 mii lei+720.6%
Profit net · 2024
45 mii lei+10.7%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 965 mii lei | 45 mii lei | — |
| 2023 | 118 mii lei | 40 mii lei | — |
| 2022 | 92 mii lei | 64 mii lei | — |
| 2021 | 20 mii lei | 7.073 lei | — |
| 2020 | 16 mii lei | 8.222 lei | — |
| 2019 | 12 mii lei | -25 mii lei | — |
| 2018 | 33 mii lei | -32 mii lei | 1 |
| 2017 | 18 mii lei | -57 mii lei | 1 |
| 2016 | 273 mii lei | 222 mii lei | 1 |
| 2015 | 260 mii lei | -1 lei | — |
| 2014 | 59 mii lei | 36 mii lei | 0 |
| 2013 | 56 mii lei | 9.539 lei | 0 |
| 2012 | 0 lei | -1.924 lei | — |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — |
| 2010 | — | — | — |
| 2009 | — | -815 lei | — |
CAEN
Activități autorizate
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Activitate principală
- 2332
Cod CAEN 2332
- 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- 2593
Cod CAEN 2593
- 2599
Cod CAEN 2599
- 3311
Cod CAEN 3311
- 3319
Cod CAEN 3319
- 4110
Cod CAEN 4110
- 4212
Cod CAEN 4212
- 4213
Cod CAEN 4213
- 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222
Cod CAEN 4222
- 4299
Cod CAEN 4299
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4313
Cod CAEN 4313
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329
Cod CAEN 4329
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333
Cod CAEN 4333
- 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4391
Cod CAEN 4391
- 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4520
Întreținerea și repararea autovehiculelor
18 activități suplimentare sunt omise
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Prahova
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4211
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.