Fișă de firmă
COMCEREAL SA
înmatriculată acum 30 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 18 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate pe acțiuni
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Str. PODUL INALT nr. 1, Municipiul Vaslui
- Județ
- Vaslui
- Cod poștal
- 6500
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
16,24 mil. lei−26.4%
Profit net · 2024
-138,23 mil. lei−1754.6%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 16,2 mil. lei | -138,2 mil. lei | 72 |
| 2023 | 22,1 mil. lei | -7,5 mil. lei | 87 |
| 2022 | 24,4 mil. lei | 17,1 mil. lei | 99 |
| 2021 | 28,7 mil. lei | 4,5 mil. lei | 105 |
| 2020 | 16,2 mil. lei | -5,3 mil. lei | 105 |
| 2019 | 7,9 mil. lei | -11,5 mil. lei | 102 |
| 2016 | 72,4 mil. lei | -15,7 mil. lei | 254 |
| 2015 | 76,4 mil. lei | -57,5 mil. lei | 372 |
| 2014 | 209,3 mil. lei | -36,1 mil. lei | 459 |
| 2013 | 320,5 mil. lei | 4,8 mil. lei | 493 |
| 2012 | 273,8 mil. lei | 3,5 mil. lei | 500 |
| 2011 | 187 mil. lei | 6,1 mil. lei | 501 |
| 2010 | 182,8 mil. lei | 5,9 mil. lei | 446 |
| 2009 | 131,9 mil. lei | 1,1 mil. lei | 312 |
CAEN
Activități autorizate
- 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Activitate principală
- 0141
Creșterea bovinelor de lapte
- 0142
Cod CAEN 0142
- 0161
Cod CAEN 0161
- 0163
Cod CAEN 0163
- 0164
Cod CAEN 0164
- 1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
- 1091
Cod CAEN 1091
- 3530
Cod CAEN 3530
- 4621
Cod CAEN 4621
- 4711
Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4724
Cod CAEN 4724
- 4778
Cod CAEN 4778
- 4781
Cod CAEN 4781
- 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
- 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210
Depozitări
- 8129
Cod CAEN 8129
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Vaslui
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 0111
Toate firmele care au autorizat „Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.