Fișă de firmă
CEMIT CONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 18 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 21 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Măgura nr. 3, Sat Cernisoara, Comuna Cernisoara
- Județ
- Vâlcea
- Cod poștal
- 247095
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
1,83 mil. lei+104.0%
Profit net · 2024
539 mii lei+31408.7%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1,8 mil. lei | 539 mii lei | 2 |
| 2023 | 898 mii lei | 1.710 lei | 3 |
| 2022 | 682 mii lei | 19 mii lei | 5 |
| 2020 | 824 mii lei | 140 mii lei | 5 |
| 2019 | 752 mii lei | 353 mii lei | 6 |
| 2018 | 79 mii lei | 56 mii lei | 1 |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | — |
| 2016 | — | -16 mii lei | — |
| 2015 | 0 lei | 0 lei | — |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — |
| 2013 | 0 lei | -540 lei | — |
| 2012 | 0 lei | -3.674 lei | — |
| 2011 | 0 lei | -19 mii lei | 1 |
| 2010 | 35 mii lei | -10 mii lei | 3 |
| 2009 | 121 mii lei | 44 mii lei | 5 |
CAEN
Activități autorizate
- 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Activitate principală
- 2041
Cod CAEN 2041
- 2053
Cod CAEN 2053
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329
Cod CAEN 4329
- 4331
Lucrări de ipsoserie
- 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333
Cod CAEN 4333
- 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339
Cod CAEN 4339
- 4391
Cod CAEN 4391
- 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613
Cod CAEN 4613
- 4618
Cod CAEN 4618
- 4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4645
Cod CAEN 4645
- 4775
Cod CAEN 4775
- 5520
Cod CAEN 5520
- 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Vâlcea
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4120
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.