Fișă de firmă
ALEXCONSTRUCT SRL
înmatriculată acum 28 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 54 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. Str. CALEA LUI TRAIAN nr. 293A, Municipiul Râmnicu Vâlcea
- Județ
- Vâlcea
- Cod poștal
- 1000
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
5,02 mil. lei+267.9%
Profit net · 2024
428 mii lei+208.2%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5 mil. lei | 428 mii lei | 10 |
| 2023 | 1,4 mil. lei | -396 mii lei | 9 |
| 2022 | 1,1 mil. lei | -474 mii lei | 6 |
| 2020 | 1,2 mil. lei | 265 mii lei | 11 |
| 2017 | 1,9 mil. lei | -814 mii lei | 28 |
| 2016 | 3,9 mil. lei | 2.442 lei | 36 |
| 2015 | 4,9 mil. lei | 8.776 lei | 47 |
| 2014 | 4,8 mil. lei | 1.664 lei | 49 |
| 2013 | 5,1 mil. lei | 5.730 lei | 49 |
| 2012 | 5,3 mil. lei | 162 mii lei | — |
| 2011 | 8,5 mil. lei | 817 mii lei | 49 |
| 2010 | 3,9 mil. lei | 996 mii lei | 50 |
| 2009 | 4 mil. lei | 622 mii lei | 46 |
CAEN
Activități autorizate
- 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Activitate principală
- 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
- 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
- 0119
Cod CAEN 0119
- 0124
Cod CAEN 0124
- 0141
Creșterea bovinelor de lapte
- 0142
Cod CAEN 0142
- 0143
Cod CAEN 0143
- 0145
Cod CAEN 0145
- 0146
Cod CAEN 0146
- 0147
Cod CAEN 0147
- 0149
Cod CAEN 0149
- 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
- 0161
Cod CAEN 0161
- 0162
Cod CAEN 0162
- 0163
Cod CAEN 0163
- 0170
Cod CAEN 0170
- 0322
Cod CAEN 0322
- 0812
Cod CAEN 0812
- 1011
Cod CAEN 1011
- 1012
Cod CAEN 1012
- 1013
Cod CAEN 1013
- 1039
Cod CAEN 1039
- 1051
Cod CAEN 1051
- 2361
Cod CAEN 2361
29 activități suplimentare sunt omise
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Vâlcea
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4211
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.