Fișă de firmă
AGROFRUCT PLUGARI SA
înmatriculată acum 33 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 29 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate pe acțiuni
- Înmatriculată
- Adresă
- Sat Plugari, Comuna Plugari
- Județ
- Iași
- Cod poștal
- 707360
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
9,38 mil. lei−20.4%
Profit net · 2024
-2,23 mil. lei−242.3%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 9,4 mil. lei | -2,2 mil. lei | 31 |
| 2023 | 11,8 mil. lei | 1,6 mil. lei | 36 |
| 2022 | 12,8 mil. lei | 49 mii lei | 36 |
| 2021 | 11,8 mil. lei | 590 mii lei | 39 |
| 2020 | 8,2 mil. lei | 11 mii lei | 41 |
| 2019 | 9,4 mil. lei | 276 mii lei | 43 |
| 2018 | 8,4 mil. lei | 26 mii lei | 46 |
| 2017 | 9,1 mil. lei | 819 mii lei | 46 |
| 2016 | 7,3 mil. lei | 109 mii lei | 48 |
| 2015 | 8,9 mil. lei | 644 mii lei | 49 |
| 2014 | 9,8 mil. lei | 457 mii lei | 60 |
| 2013 | 7,6 mil. lei | 8.270 lei | — |
| 2012 | 6,8 mil. lei | 13 mii lei | 62 |
| 2011 | 7 mil. lei | 19 mii lei | 66 |
| 2010 | 6,6 mil. lei | 901 mii lei | 59 |
| 2009 | 5,7 mil. lei | 100 mii lei | 45 |
CAEN
Activități autorizate
- 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
Activitate principală
- 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
- 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
- 0119
Cod CAEN 0119
- 0121
Cod CAEN 0121
- 0124
Cod CAEN 0124
- 0125
Cod CAEN 0125
- 0129
Cod CAEN 0129
- 0130
Cod CAEN 0130
- 0145
Cod CAEN 0145
- 0161
Cod CAEN 0161
- 0162
Cod CAEN 0162
- 0163
Cod CAEN 0163
- 1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
- 3312
Cod CAEN 3312
- 4621
Cod CAEN 4621
- 4622
Cod CAEN 4622
- 4623
Cod CAEN 4623
- 4631
Cod CAEN 4631
- 4632
Cod CAEN 4632
- 4633
Cod CAEN 4633
- 4634
Cod CAEN 4634
- 4690
Comerț cu ridicata nespecializat
- 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
- 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
4 activități suplimentare sunt omise
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Iași
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 0150
Toate firmele care au autorizat „Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.