Fișă de firmă
ADEPREST SRL
înmatriculată acum 19 ani · plătitoare TVA, status fiscal activ · 15 activități CAEN autorizate
Dosar
Informații generale
- Formă juridică
- Societate cu răspundere limitată
- Înmatriculată
- Adresă
- Str. FÎNTÎNILOR nr. 2A, Municipiul Reşiţa
- Județ
- Caraș-Severin
- Cod poștal
- 320060
Locație pe hartă
Indicatori
Bilanțuri depuse la ANAF
Cifra de afaceri · 2024
670 mii lei−41.9%
Profit net · 2024
12 mii lei−93.7%
Istoric financiar
Sursa: Ministerul Finanțelor · bilanțuri depuse la ANAF
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 670 mii lei | 12 mii lei | 4 |
| 2023 | 1,2 mil. lei | 193 mii lei | 4 |
| 2022 | 566 mii lei | 48 mii lei | 4 |
| 2021 | 678 mii lei | 143 mii lei | 4 |
| 2020 | 395 mii lei | -157 mii lei | 4 |
| 2019 | 829 mii lei | 13 mii lei | 4 |
| 2018 | 907 mii lei | 131 mii lei | 8 |
| 2017 | 896 mii lei | 78 mii lei | 7 |
| 2016 | 566 mii lei | 8.383 lei | 6 |
| 2015 | 443 mii lei | -6 lei | — |
| 2014 | 762 mii lei | 13 mii lei | 9 |
| 2013 | 614 mii lei | 7.808 lei | 14 |
| 2012 | 709 mii lei | 3.380 lei | 11 |
| 2011 | 223 mii lei | 25 mii lei | 5 |
| 2010 | 114 mii lei | -30 mii lei | 1 |
| 2009 | 265 mii lei | 619 lei | 1 |
CAEN
Activități autorizate
- 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Activitate principală
- 4100
Cod CAEN 4100
- 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312
Cod CAEN 4312
- 4313
Cod CAEN 4313
- 4321
Lucrări de instalații electrice
- 4323
Cod CAEN 4323
- 4324
Cod CAEN 4324
- 4331
Lucrări de ipsoserie
- 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210
Depozitări
- 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7120
Cod CAEN 7120
- 9531
Cod CAEN 9531
Surse date
Surse date
ONRC Registrul Comerțului
Actualizat
ANAF Agenția Fiscală
Actualizat
Vezi și
Firme din Caraș-Severin
Top companii din județ după cifra de afaceri și sectoarele predominante.
Firme cu CAEN 4322
Toate firmele care au autorizat „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat".
Top plătitori TVA
Cele mai mari companii plătitoare de TVA după cifra de afaceri.
Clasament național
Top firme România după cifră de afaceri, profit, angajați.